Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sob 21 Lip, 2012 00:36
Ultima Tournament III
Autor Wiadomość
Verita 




Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 12
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 12:45
ooo jakiś turniej, pogramy i zobaczymy, co tam tym razem daliście :->
________________________
Uwolnić orkę :!:
 
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 14:05
W grze cyklopa CrasheR walczył z Crasher'em xD
Cyklopie prawie idealnie przedstawiłeś moje zachowanie "W dupie mam twojego ostra." :mrgreen:

Tylko co wy tak z tym Finalem ? Stworzyłem jedną grę w tym świecie i tyle :grozi:
Po za tym o wile bardziej podoba mi się Chrono Trigger i Blue Dragon ^^

Rozmowa Lar z X-techem ... Bezcenna :jupi:
________________________



 
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 16:36
Do wszystkich mających problem w grze Cyklopa przy SaE.

Należy stanąć od strony południowej i z nią porozmawiać, ponieważ, jeśli stanie się po wschodniej stronie od niej, po dialogu, tracimy możliwość ruchu.
________________________
 
 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 18:18
Mam pewien problem... Przy wypakowywaniu gry Cyklopa wyskakuje okienko "The extraction failed", ale mimo wszystko folder z grą się pojawia. Jednak po próbie uruchomienia pojawia się okienko z grą dosłownie na ułamek sekundy i słychać dźwięk Windowsa, jak przy krytycznym błędzie... Help! Chcę zagrać we wszystkie gry :D
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 18:19
Pobierz grę jeszcze raz. Widocznie nie pobrało do końca.
________________________


 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 18:21
To samo :/ Spróbuję za pomocą innej przeglądarki
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Domilos 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 62
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 18:31
Albo nie pobieraj przeglądarką, a jakimś menedżerem pobierania, np. IDM, czy DAP.
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 18:33
Już działa :P
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Józek 




Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 13
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 20:57
Giery fajne ale i tak 8 bitów wymiata
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:46
No więc ukończyłem wszystkie...
...
...
...
No dobra, żartowałem, nie ukończyłem. :lala: Axer'a, oraz Zazombik'a, są to ludzie, którzy mogliby napisać od nowa najtrudniejszy tryb w Mortal Kombat IV, bo tak to... Przechodzę arcade jednym guziczkiem. :mrgreen: I to nie od jotstick'a, lecz koszuli. :boogie:

Ale nie o tym miałem. ^^
...
...
...
Co nie zmienia faktu, że powinni zrobić ten najtrudniejszy poziom. :mrgreen:


Przechodząc do oceny gier:
    Avara - Tajemnice świata Zerias
    Gra jest przecudowna! Pomimo tego, że wyjazd na wieś byłby dla mnie złą wiadomością. :roll: Mapki są ładnie porobione, jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to dwa błędy w dialogach, oraz do muzyki, głównie trochę zaczął denerwować utwór w domu dziadków, na początku taki tajemniczy. A drugi moment był przy pierwszej teleportacji, wtedy soundtrack zabrzmiał tak trochę zbyt wyniośle na zagadkowe miejsce. Ale napiszę, iż dobry wybór muzyki był do dialogów z Velean'em (nie zabijcie mnie za to, że wypowiadam jego imię), oraz Katril. ;-)

    Pomimo minusów, gra była przyjemna. W kontynuację na pewno zagram. ;->


    Axer - 8 Bit Escape
    Zapowiadało się ładnie, myślałem, że zrobisz jakąś ciekawą fabułę...

    Owszem, fabuła z początku była dobra, ale nie myślałem, iż dalej będzie to zwykła zręcznościówka... Gdyby jednak pomiędzy tymi "bossami" byłyby jakieś wątki, czy chociażby możliwość kupienia ekwipunku, albo nauczenia się nowej umiejętności... Może wtedy dałbym radę przejść grę i postawiłbym ją wyżej, jednak nie jest tez na końcu. :-?

    Zdążyłeś w którymś momencie zaliczyć jeden błąd w dialogu.


    CrasheR - Krwawy Rytuał
    Pierwsze uruchomienie gry. Title i muzyka, zapowiadające jakąś straszną historię, jednak ciarki po plecach mi nie przeszły przechodząc grę. Chociaż przyznam fakt, iż nie jestem fanem horrorów i zapewne łatwo mnie przestraszyć. ^^ Zaczynam grę, muzyka w miarę szybka i nawet dobra do danej sytuacji. Dwa entery później... Inna... Myśli w mojej głowie: "lol? Co jest grane? Jedna nuta, teraz inna?" Mogłeś zdecydować się na jeden utwór, albo zrobić chociaż płynne przejście, byłoby lepiej. Rozmowa ze swoim kolegą: "... ?!" Tak (przynajmniej moim zdaniem), dialogów się nie pisze, nie chodzi mi o same "?!", lecz o cały ciąg znaków: "... ?!". Na tym moje pretensje się nie kończą. ^^ Po pierwszej walce, dobrze byłoby, gdyby dialog sam się zaczął. Ale to takie moje małe spostrzeżenie. Poza tym... Co to za lokacja o nazwie "Mroczn Las"? Tak, bez "y" w nazwie. ^^

    Podejrzewam, że się starałeś, spodobał mi się nawet system walki, chociaż nie przepadam za grami taktycznymi i mógłbyś go trochę poprawić. ;-> Liczę na remake z również bardziej wciągającą fabułą. Nawet z tymi minusami, gra, jak dla mnie, jest dobra. :-D

    Już zapomniałem napisać o jednym szczególe: napastnicy poszli na zachód, goniąc ich wychodzimy od zachodniej strony mapy... Ale to już taki szczegół...


    Cyklop - Rytuał Krwawego Księżyca
    Twoja gra mnie wciągnęła tak, że nie potrafiłem zapisywać notatek podczas gry. No i w sumie, gdyby każda gra tak wyglądała, byłoby świetnie. ^^ Jednak mam złą wiadomość dla Ciebie: nie jestem alkoholikiem, w sumie... Nawet nie próbowałem, a jeśli już, to jedyne, co pije nałogowo, to mleko. :-D Ale dosyć zdradzania informacji o sobie, nie na tym polega ten temat. Po Tobie spodziewałem się czegoś strasznego, muzyka w menu głównym zapowiadała jednak coś lżejszego. Gra pełna humoru... No i chyba właściwie na tym polegała. :-D Fakt, że próbowałeś ze mnie zrobić pijaka, ale ja Tobie wmawiam, że ja tam piłem mleko. ^^ Właściwie to przez dłuższą chwilę popatrzyłem się jeszcze na pierogi. :omgomg: No i charset Amelanduil'a przypominał mi trochę gościa z gry Duke Nukem. ^^

    Aaa... I najlepsze cytaty z gry:
    Spoiler:






    Jestem za tym byś zrobił kontynuację w której będzie walka. ^^


    Feniks - Diary Of Secrets
    No... Nie za bardzo wiedziałem o co chodziło w Twojej grze... Bez intra... I bez wskazówek, co robić... Musiałbyś to rozwinąć, abym to zrozumiał. :-(

    Yoroiookami - Baśń o dziewczynie w Hadesie
    I kolejny! Nie z przymiotnikiem pisze się łącznie! A tak wgl. wykazałeś się pomysłowością: "Po co mi miecz? Przecież ta gra nie będzie trwała dłużej niż dziesięć minut". :P Ale też walnąłeś jednego faila: Tak! Wezwałam się, ponieważ musisz sie rozprawić z tym psem!" Rozumiem, że to gra tylko dlatego, ponieważ chwilę sterujemy główną bohaterką? ;->

    Tak PS. Lubys batunyki zy pusypką kokosowum? Bo su smaczyne i ych kawayki nye utukają tyoih zymbach? :mrgreen:

    Zazombik - Samuraj vs. Troll
    Gra nie do przejścia, nie do zaczęcia. Musiałem szukać przycisków, by cokolwiek zrobić, niestety ktoś zamienił mi strzałkę prawo z lewo na klawiaturze i nie dało się przejść. :< To jest jak Mario, którym trza iść do nieba, chociaż sensu w tym porównaniu nie widzę.

    Mamo, pomóż. ;-(


Myślę, iż po tych ocenach, łatwo stwierdzić na kogo zagłosuję. :mrgreen:
________________________
 
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:55
I kto tu się pomylił? :roll:
To było "myedzy zymbami"... :->
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 21:56
Ale ja się zapytałem o "tyoih zymbach".

Finwe, nie chodzi o to, że jestem słaby, po prostu się nie chciało, skoro wiedziałem, że po ostatnim bossie wywala błąd. ;x
________________________
 
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 22:00
To powinno być "pomycy twoyimy zymbami" :roll: co za amator...na magii się nie zna...

(Słyszałem że Ayen daje korki :roll: )
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 22:03
Dobra, skończ. :lala: Każdy robi błędy! :lala:
________________________
 
 
 
 
CrasheR 




Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 609
Skąd: Nibelheim
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 23:40
Cytat:
napastnicy poszli na zachód,
goniąc ich wychodzimy od zachodniej strony
mapy... Ale to już taki szczegół...



Jedyne wyjście z miasta bylo na północy dlatego poszli w złym kierunku.

Po za tym po co tworzyć remake gry, która została stworzona jedynie na rzecz konkursu
:roll:
________________________



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene