Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Sro 26 Wrz, 2012 11:06
Czy podoba wam się to opowiadanie?
Autor Wiadomość
MaxisowyNoobek 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 3
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012 15:03
Czy podoba wam się to opowiadanie?
Owe opowiadanie zostało napisane prze ze mnie w wieku 7 lat więc proszę nie hejtować za ortografie interpunkcje itd...Tekst został dokładnie przepisany.

Pewnego dnia(wieczoru)poszedłem z Piotrkiem Magdą i Filipem na plac zabaw.Było ciemno i bardzo ponuro z nudów bawiliśmy się w kto szybciej zaśnie.Najszybciej zasnęła Magda.Jednak chwile po tym Magda zaczęła gadać przez sen przenieśliśmy ją na zjeżdźalnie gdy nagle zaczęła mruczeć coś pod nosem przysłuchiwaliśmy się co ona mówi a jednocześnie się z tego śmieliśmy najczęściej słyszeliśmy słowo urgaalingarem!!!Później zaczęliśmy się jej pytać o różne rzeczy jednak nadal słyszeliśmy URGAALINNGAREM!!!Lecz coraz głośniej w końcu jednocześnie się wystraszyliśmy i zniechęciliśmy Ja i Filip zaczęliśmy budzić Magdę.Gdy nagle ja się odwracam A Piotrek przez kogoś ciągnięty zanika w mroku widziałem na drodze krew lecz jak to możliwe że nie słyszałem jej krzyków?odwróciłem się Magda nadal spała A Filip jakby rozpłynął się w powietrzu widziałem tylko 1 kałużę krwi Nagle slysze że Piotrek i Filip wołają o pomoc lecz dźwięki i krzyki Słyszałem z obu stron Nie zastanawiając się dłużej pobiegłem W stronę Filipa nie dlatego że bardziej go lubie poprostu pomyślałem że nie warto się zastanawiać w którą stronę pobiec więc Magdę wzięłem na grzbiet i pobiegłem w stronę Filipa filip był ciężko ranny Ale mógł chodzić trudniej było z bieganiem więc on truchtem pobiegł za mną a ja z całej pary Piotrka gdy już przyszedłem on już ledwo dyszał zapytałem się filipa czy ma telefon odparł tak,mam. Wyrwałem mu go z ręki i szybko dzwoniłem na policję jednak słyszałem tylko szelest i słowo w stylu strzeż się!!!a dokładnie strajn su Wystraszyłem się i zadzwoniłem na pogotowie ratunkowe ale było to samo z strażą pożarną było to samo zaniepokoiłem się i oddałem filipowi telefon a Piotrek znowu znowu jakby się rozpłynął w powietrzu tym razem już bez kałuży krwi pytam się filipa co się stało?! lecz on na to URGAALINGAREN!!!!! widziałem i słyszałem tylko piorun poczym filip zniknął następnie słyszałem szatański śmiech poczułem na sobie takie zimno że aż z niego drżałem z Magdą na plecach pobiegłem do domu poczym ona się obudziła i powiedziała urgaalingaren i znikła więc ja wskoczyłem do rodziców pod kołdre obudziłem się to Piotrek Filip i Magda nic nie pamiętali tydzień później okazało się że taki ktoś jak Piotrek Filip i Magda nie istnieją natomiast rok później jakiś dziwny człowiek na czarno ubrany z czarnym kapturem na głowie daje mi kopertę ja ją otwieram a tam były zdjęcia z Piotrkiem
filipem i Magdą. po dziś dzień niewiem co się wtedy stało.


Hahahaha no po prostu nie mam innych słów :mrgreen: :lol:
 
 
Feniks 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
2 gry

Pomógł: 62 razy
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 511
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012 15:19
Dla mnie osobiście nie wygląda to na opowiadanie, ale pisałeś w wieku 7lat to nie będę się czepiać. Nie zdołałem doczytać do końca bo tak naprawdę nic nie wiadomo z tego czego się czyta :-P
________________________

 
 
master miller 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 107
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012 20:38
Ja mam takie pytanie: po co wrzucać opowiadanie napisane w tym wieku? Opublikuj coś lepszego co napisałeś niedawno.
________________________
<----- Kliknij
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene