Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nhadala
Wto 12 Lut, 2013 20:19
ZTG i PGA
Autor Wiadomość
EZ150 



Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012 17:28
Ze 3 prelekcje ciekawe jak dla mnie. Nie warte wydania czterech stów.

Wydanie kasy O TAK było by dobre gdyby nie te noclegi na nie trzeba prawie dwie stówy dać.


Czyli, że kopie mocno - przez te Tekkeny ;P
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 05:34
Nie trzeba płacić 200 zł. Można przyjechać na jeden dzień, a nie pchać się na 2. Wówczas są koszty tylko dojechania a poza tym są noclegi za 40 zł w Poznaniu, więc nie wiem gdzie chcesz wydać aż tyle, chyba że sypiasz w 4 gwiazdkach, ale wówczas i takie pieniądze są za małe :-P

Pozdrawiam.
________________________

 
 
 
 
MegaZupa 



Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 0
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 15:05
No wpadłbym, ale mój dojazd trwa tam z 6-8 godzin w jedną stronę. Na jeden dzień się nie opłaca, bo z momentem dojazdu było by już po prelekcjach, więc musiał bym wyjechać dzień wcześniej lol jak już to na max, a hotele w pobliżu już są raczej pozajmowane (wszędzie gdzie tanio i blisko). Przykładowo to całe "schronisko" xd Szacunkowo tak wychodzi około 400zł ja nic nie poradzę. W związku z odległością od razu trzeba by sobie załatwić bilety na tramwaje/autobusy co kolwiek tam kursuje.

Szkoda nie ? xd No szkoda.

Chciałem zobaczyć co powiedzą o moim ulubionym BWP1 i o tym motywie szatana i gier. Dobre prelekcje i jeszcze jedna o konserwatystach...no 3 w sumie....na doczepkę czwarta o muzyce modułowej...

No szkoda szkoda...też.
 
 
ZupaExtra 



Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 20:49
Po co zresztą wam X na ZTG ? :lol:
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012 21:11
Ja bardzo chętnie na jakieś piwo wyskoczę. Wolałbym bez tłumów i tłumików, ale fajnie by było zgrać się z rmxp i ich (3?) też wyciągnąć, o ile wydoję od nich telefony i czas
 
 
 
Fate 



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Gorzo jest wporzo
Wysłany: Pią 26 Paź, 2012 09:28
Mapka, jakby ktoś nie wiedział jak iść :mrgreen:
Spoiler:


Z pkp to kilka kroków.
 
 
Cairax 




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012 14:22
No i fajnie było :mrgreen: Targi byly naprawde ogromne chyba nie zwiedzilismy nawet wszystkiego tyle tych hal było, na jakis preelekcjach wysiedzielismy troche pogralismy w gry co poniektórzy.
Amelanduil np znalazl nas po koszulkach z logo ultima forum
Fate mial wygrac turniej w Tekkena ale pociag nasz sie zepsuł i spoźnilismy sie godzine na zapisy ;-( pozniej spotkalismy sie z Sabikku i jego kolegami i cala banda poszlismy na pizze i browar. A tak pisze jakby to kogos interesowalo nie wszystkich kojarze ale wpisujcie sie w temacie. Fajnie było sie poznac przedewszystkim tym ktorzy sie tu bardzo na forum udzielaja!!
Ci co byli a sie nie spotkalismy piszcie jak tam wrazenia itp itd
 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012 15:14
No i po targach :-) Dobrze było spotkać się wreszcie na żywo :-P Nie żałuje spotkania (Amel przyjacielu było bosko :-D )choć przez naszą komunikację kolejową nikt z grupy nie zdążył się zapisać :-P Wreszcie poznałam ludzi, z którymi tyle gada się w necie. Ci co nieprzybyli niech żałują :-D

Ps. Mam do sprzedania koszulkę z logo ultimy noszona tylko raz, chętni niech piszą na pv. Ten kto kupi nie dostanie bana do końca roku :-D (pamiętajcie ja ją miałam na sobie :-D ) Taki joke na zakończenie :-P

Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś to powtórzymy :-D
________________________

 
 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012 21:46
Samo PGA jako targi dno i trzydzieści metrów mułu, ale spotkanie z Nintendo, piwo z RPG Makerem, piwo z Game Makerem, dwie mega prelekcje i darmowy kod do pełniaka McPixel wszystko wynagrodziły.

Pozdro dla ultimy i dupa, że nie zostaliście do niedzieli ;-) .
 
 
 
Fate 



Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Gorzo jest wporzo
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 10:01
Szkoda, że transport do Poznania się roz!@#$ i spóźniłem się zapisać na tura TTT2, ale poza tym i kilkoma mniejszymi niedogodnościami było całkiem fajnie 8-)
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 14:38
Mówiłam żebyście szukali marchewki! Byłam na prelce o brudnych i odrażających grach RPG i nikogo nie wypatrzyłam. Kręciłam się tam z 2 godziny i nic. Szkoda zwłaszcza, że byliście :-( . Chciałam w końcu Was poznać. Może następnym razem dopisze nam szczęście.
________________________
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 16:58
Widocznie los nam nie sprzyjał. My również powinniśmy być rozpoznawalni. Również żałuję. W sumie po dłuższym namyśle to chyba widziałam dziewczynę o czerwonych włosach. Jakoś teraz dopiero skojarzyłam :-( Nie sądzę, abym w przyszłym roku jeszcze pojechała, ale możliwe że uda nam się zorganizować spotkanie forumowe :przytul:
________________________


 
 
 
Preki 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Siedlce
  Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 18:33
No ogólnie miło było spotkać ekipę Ultimy, posłuchać niektórych wykładów. PGA średnio przypadło mi do gustu, jedynie co zainteresował mnie bananowo-jabłkowy kontroler do River Raid, no i oczywiście pokazałem ludziom jak się gra w Contrę :diabel: , ktoś mi nawet pogratulował, bo inni grę kończyli często na Base 2 :mrgreen:

Nie muszę oczywiście wspominać, że należą się podziękowania dla Ayene za tą pizzę ;-)

Cytat:
Szkoda, że transport do Poznania się roz!@#$

A czego po Pesie się spodziewać? :mrgreen: Ten plastik nowoczesny zawsze nawala. Ale wy nie mieliście śniegu, u mnie z powrotem była wielka niewiadoma, większość pociągów miała +90 albo w ogóle nie wyjeżdżała, prawie utknąłem w Warszawie.
Cytat:
My również powinniśmy być rozpoznawalni.

Mieliście koszulki :-P
 
 
 
Foxer 



Preferowany:
RPG Maker 2003

Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 0
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012 00:50
Spotkanie naprawdę miłe, pozdrowienia dla wszystkich. Wątpię, czy będę za rok, ale jakaś szansa jest. Szkoda, że całe te targi wypadły po prostu kiepsko. Chodziłem z kumplami bez celu, bo nie było co robić. Pizza na miejscu ohydna, za to ta później całkiem smaczna (dzięki, Ayene!).
 
 
 
moroman 



Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto 30 Paź, 2012 01:56
To ile makerowców było ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene