Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Scotta - adventures
Autor Wiadomość
Sengard 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Nysa
  Wysłany: Nie 26 Sie, 2012 15:14
Scotta - adventures
Scotta - adventures


Witam, chciałbym pokazać wam nad jaką grą obecnie pracuje. Na tą chwilę zrobiłem już wersję demonstracyjną gry. Mam odnośnie niej wiele planów, które wystarczy wykonać. Jest to mój pierwszy w miarę dobry projekt (zresztą wy to ocenicie). Proszę o subiektywną krytykę i ocenę mojej dotychczasowej pracy. Proszę tylko o uzasadnienie swojej wypowiedzi, zależy mi na tym aby w razie potrzeby poprawić błędy. Więc zamiast np. takiego komentarza - "Same beznadziejne mapy" możecie napisać np. tak - "Mapy są bardzo puste, brakuje w nich drzew / kwiatów / budowli".

Fabuła


Fabuła opowiada o Ernodzie - starym poszukiwaczu przygód mieszkającym w okolicach miasta Scotta. Pewnego dnia wybiera się do swojego starego przyjaciela Ronalafa. Ronalaf informuje go o pożarze ratusza wywołanego w tajemniczych okolicznościach. Główny bohater wraz z przyjacielem chcą odkryć tą tajemnicę. Ich poszukiwania rodzą coraz więcej zagadek i tajemnic.

Postacie


Ernod - Stary poszukiwacz przygód. Marzy o dawnych przygodach i podróżach. Często zatapia swe smutki w piwie.

Ronalaf - Mag, kiedyś podróżował wraz z Ernodem. Rozważny i pogodny człowiek.

Screeny








Skrypty


Ring Menu Vx - DouglasMF
Tło walki - Claimh
Ring Menu battle - Ziffe

muzyka i dźwięki


Większość dźwięków wziąłem z gry Warcraft III
W czasie walki : In extremo - Herr mannelig
A chodzenie po mapkach umila utwór : Nirvana-dumb ściągnięty z Twierdzy RPG Makera

Testy


Krzychu - kumpel

Demo


http://www.mediafire.com/?c3421o9dpvc2q7z


PS. Niestety nie wiem kiedy ukończona będzie gra. Zwłaszcza, że zaczyna się szkoła i nie wiem ile będę miał czasu. Trochę to potrwa ponieważ planuję, że ta gra będzie dość długa.
________________________
"Nienawidzę cytatów" - Ralph Waldo Emerson



 
 
~Nakhitto 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 11
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012 10:01
Ta mapa
Spoiler:

jest troszke pusta . Gra mi się bardzo podoba. Powodzenia w projekcie ;] :brawa:
________________________
 
 
 
Konfundus 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Verra w Helladonie
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012 11:16
Hmm... Fabuła nie brzmi zbyt zachęcająco, taka... zwykła, nie wiem. Mapy, Tu sie uczepie. Pierwsza mapa, jest ciekawa, ale zbytnio kwadratowe te drogi, druga zaś jest za pusta, powinieneś poprawić, trzecia jest To w środku budynku, który chyba przez biedę panującą, nie wypełniono. na skryptach się nie znam. Opis postaci? Hmm, tak na szybko spisałeś postacie. Nie miałeś pomysłu? Czy po prostu się spieszyłeś? To na tyle, wytyczyłem Ci kilka błędów. Ogółem powodzenia, jeżeli uda Ci się poprawić mapy, rowinąć fabułę i opis postaci, może zagram. Pozdrawiam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene