Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Paradox (Demo)
Autor Wiadomość
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 12:38
(cóż, poprzednia opinia była jedynie na pierwszy rzut oka, co było trochę... nieadekwatne) No cóż, tak czy inaczej, przeszedłem demo. I powiem ci jedno:
Gra jest naprawdę dobra! Wątek główny mnie wciągnął, podzielam opinię Darknesssa. Dialogi są dobrze napisane, dobrym językiem (w sensie, wiesz o co mi chodzi, nie jest to byle jaki simple english ^^). Relacje między postaciami widać że będą dopracowane, zapowiadają się też dobre zwroty akcji. Urzekła mnie ta gra, powiem ci szczerze. A jak JA mówię, że coś mnie urzekło, to coś w tym jest ^^
Audio też stoi na dobrym poziomie. A co do tego nieszczęsnego wątku amnezji... To o ile w innych produkcjach wykorzystują go nieumiejętnie, to tutaj jest wykorzystany naprawdę dobrze. W sumie ten motyw to nawet jest coś na pograniczu amnezji, tak nie do końca amnezja... coś ciężkiego do nazwania. Masz rację, że wprowadza gracza w lekki błąd, jak sam to napisałeś powyżej ^^
Cytat:
Tak, na pewno jest sporo gier o amnezji, chociaż użycie słowa "amnezji" w tej grze też nie jest do końca trafne, wręcz przeciwnie. Specjalnie użyłem tego słowa by wprowadzić w lekki błąd gracza, w którym również znajduje się główny bohater (nie powinienem tego zdradzać ^^).
Taak, coś w tym jest, że nie powinieneś tego zdradzać ^^
Polecam tą grę jak najbardziej ^^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Final Cloud 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 07:41
Cieszę się, że się podobało! :D
W późniejszym etapie gry, ze względu na to, że odwiedzi już się trochę "bogatsze" miejsca, popracowałem trochę nad swoimi umiejętnościami mappingu. Idzie mi coraz z tym lepiej. Oto screen z mieszkania burmistrza:

Mayor's House

Co do poziomu trudności. Główny wątek będzie na tyle łatwy by każdy nie miał żadnego problemu z zapoznaniem się z fabułą Paradox. Wyskoczę z czymś trudniejszym przy questach pobocznych, które, tak, będą, ale nie za wiele. W końcu wolałbym jednak skończyć całą grę. ;)
Już nawet dodałem parę funkcji do Battle Systemu by było ciekawiej. Stay Tuned.
________________________
Paradox (Demo) -> Kliknij tutaj!
 
 
Final Cloud 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 19:16
Minął prawie miesiąc od mojego ostatniego wpisu, pomyślałem, że warto dać znać co i jak. Prace nad projektem "Paradox" trwają, powiem szczerze, iż nie jest łatwo ale sporo przy tym zabawy i mam nadzieję, że pełna wersja sprosta Waszym wymaganiom. A skoro już o pełnej wersji mowa to dziś ukończyłem ok. 50% projektu. Jest dobrze.
Żeby nie było sucho, nowe screeny:
Spoiler:



________________________
Paradox (Demo) -> Kliknij tutaj!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene