Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ayene
Nie 31 Sty, 2010 00:13
RPG MAKER VX [PL]
Autor Wiadomość
qeruss 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 8
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 20:43
RPG MAKER VX [PL]
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę ;-( Konkretnie chodzi o RPG MAKERA VX po polsku. Jeśli ktoś znalazł by link do ów pliku proszę o powiadomienie mnie. - Liczę na pomoc :)
 
 
Greed 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 42
Skąd: Tokio
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 20:47
RPG maker VX jest co prawda po polsku, ale stanowczo ci go odradzam. Jest niestarannie przetłumaczony i zawiera naprawdę dużo bugów. Przy niektórych opcjach wyskakuje błąd a na dodatek podobno jest zawirusowany. Wiem co mówię gdyż znajomy z niego korzystał.
Zamiast tego odsyłam cię do tematu który pozwoli ci przetłumaczyć menu na język polski:
http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=1948
________________________
"Darker than Black"
Może taki jestem.
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 21:25
Greed, Źle mówisz :P Zależy tylko i wyłącznie od tego gdzie i co ściągnie.. co prawda błędy pisemne i ortograficzne posiada No ale co do Wirusów nie sądze
ja posiadam jedynie Pliki spolszczajace VX ale również jak Greed Odradzam ponieważ większość tutoriali itp jest tworzona Na Języku Angielskim więc z polskim VX będzie Ci trudniej
 
 
Greed 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 42
Skąd: Tokio
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 21:35
Co do wirusów jestem przekonany że mam rację. Nie każdy antywirus je widzi. Mój NOD wykrył trojana. Choć możliwe że są one jedynie w wersji przygotowanej przez twierdzę rpg makera.
________________________
"Darker than Black"
Może taki jestem.
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 19 Lis, 2009 23:58
Greed, No ja pobierałem całkiem z innego źródła i skanowałem to przed chwilą i Nod'em 4 i Kasperskyp i nic nie wykryło ;]
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 08:09
Z związku z tym, że jakiś czas temu postanowiłam sprawdzić, jak tłumacz przełożył polecenia na język polski, mogę przychylić się do słów Greed'a. Polska wersja (nie wiem na jakiej zasadzie działają pliki spolszczające) naprawdę sprawia kłopoty, gdyż program antywirusowy wykrywa w pliku Game.rvproj trojana - za pewne to tylko komunikat, ale zdecydowanie działa na nerwy. Najprawdopodobniej antywirus 'widzi', że plik jest za duży niż być powinien i 'myśli', że podczepił się pod niego wirus. Ponadto tłumaczenie i - powstałe chyba w wyniku nieuwagi - błędy językowe, pozostawiają wiele do życzenia...
________________________


 
 
 
qeruss 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 11:31
Vaizard napisał/a:
Greedja posiadam jedynie Pliki spolszczajace VX


Czy mógłbyś podać mi link skąd można je ściągnąć ?
 
 
Sarc 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 13
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009 23:01
Ehh, cały czas słysze "Mój NOD wykrył trojana" Z tymi wirusami to zwykły bullshit, spróbuj sobie przeskanować antywirusem "botowalnym", jest o wiele lepszy a nic nie wykrywa. Jedyną zaletą NOD32 jest szybkość działania, no ale oczywiście większość myśli że jeśli antywirus jest szybszy to też lepszy...

PS: Cały czas posiadam Polską wersję RPG VX i nie narzekam, jeszcze nigdy nie miałem z nim problemu ani utargu z wirusami...
________________________
 
 
Greed 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 42
Skąd: Tokio
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 09:45
Jak on może być lepszy skoro nie wykrywa tego co NOD32? Tak swoją drogą z tego co się orientuje polska wersja jest piracka!!! A co do problemów z polską wersją wiem że nie działa np. pewna opcja przy ustawianiu "Battle event" w "Troops". Gdy wybierzesz w nim warunek aby przeciwnik miał poniżej iluś tam procent HP może cię wywalić z programu.
Tak było u mojego kumpla więc wiem co mówię. Był uparty ale w końcu używa oryginalnej wersji i tobie też radzę :-)
________________________
"Darker than Black"
Może taki jestem.
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sro 16 Gru, 2009 17:24
Sarc napisał/a:
Ehh, cały czas słysze "Mój NOD wykrył trojana" Z tymi wirusami to zwykły bullshit, spróbuj sobie przeskanować antywirusem "botowalnym", jest o wiele lepszy a nic nie wykrywa.

Mój F-Secure też wykrywa wirusa, ale jak już napisałam, to tylko komunikat, bo mejker po prostu został źle zcrackowany. Oczywiście nie chodzi mi o to, że ja potrafię lepiej, gdyż jestem pełna podziwu dla umiejętności 'Tłumacza' (nigdy nie crackowałam), lecz błąd niestety musiał popełnić.

Niemniej jednak - jak wielokrotnie było pisane na forum - polska wersja jest nielegalna, a my nie wspieramy piractwa. Temat zamykam.
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene