Tytuł gry: fundament zla icon System RPG XP - Fundament Zła

Wersja makera: RPG Maker XP

Gatunek gry: RPG

System walki: Turowy

Rok wydania: 2008

Ograniczenie wiekowe: 12+

Pobierz grę: Tutaj (31 MB)

 

games opis

Wcielamy się w rolę sześciu (tylu z początku mamy do wyboru) bohaterów, o bardziej lub mniej zarysowanej osobowości, a naszym zadaniem jest nie dać się zabić przez grasujące bandy os, goblinów, misie, uciekinierów z Tekkena itd.

Motywem przewodnim jest gromadzenie odpowiedniej liczby punktów doświadczenia i awansowanie na wyższe poziomy. Efektem tego jest pożoga i szkarłatne powietrze utrzymujące się jeszcze przez chwilę po pokonaniu nieprzyjaciela. W grze wykorzystano kilka nieswoich elementów/materiałów, jednakże fabuła i postacie są tworem oryginalnym.

Gra jest plątaniną różnych wydarzeń i pomysłów, wrzuconą do gry bez ładu i składu. Jest to pierwsza produkcja grupy TagTeam, z której i tak jesteśmy dumni.

 

W grze ukazana została jedna z misji poszukiwaczy przygód, podczas której gubią się w jednym z wymiarów i nie mogą odnaleźć drogi do domu. Tułając się po niezmierzonych, pustych lokacjach prowadzą bzdurne dialogi (to się nigdy nie zmieni) i co cztery kroki walczą z "gangami" bestii.

Warto jednak mieć na uwadze, że w grze natknąć się można na kilka całkiem sensownych scenek. Grę można ukończyć w minimalnie 8 godzin. Powodzenia :-P

 


Selene 
Dziewczyna o dobrym, lecz naiwnym sercu, kochająca zwierzęta (i zupę wiśniową :-P ), silniejsza niż niejeden mężczyzna. Często kieruje się chęcią pomocy innym, jednakże bezwzględnie 8-) oddana swoim bliskim, gotowa walczyć u ich boku.

Olaf
Potężnie zbudowany mężczyzna, władający slangiem Kościelno-Leśnym (wyimaginowanym), o trudnym dzieciństwie. Jego nauczycielem jest Stary Dąb (widział go tylko Olaf). Przejawia skłonności do bezcelowej agresji, lecz o jego pozytywne nastawienie do świata dba Selene (jego przybrana siostra).

Lartarin
Przyjaciółka Selene. Typ intelektualnej karierowiczki, nielubiąca osób swojego pokroju. Przejawia skłonności megalomańskie, lekka sadystka, niesłusznie posądzana przez niektórych o skłonności hmm... do kobiet ;-) Egzekwuje własny przekład prawa. Kobieta, która nazywa siebie Szeryfem z Wieży (Mag miasta - Klam).

A.King
Tajemniczy mężczyzna w masce tygrysa, pochodzący z zapomnianej rasy Kingów. Jego spokojne usposobienie bardzo często przeplata się z gwałtownym - w większości nieprzemyślanym - działaniem, co daje iście wybuchową mieszankę :lol:

Riku
Dziewczyna o "szybkim" dzieciństwie i trudnym charakterze. Wielokrotnie przy jej pośrednim udziale ginęło wiele niewinnych osób. Parając się medycyną, jak i magią, stara się zmyć z siebie brudy przeszłości.

Alan
Chaotyczny drwal z osady Tartówko. Uzależniony od grzybków halucynogennych, po spożyciu których nierzadko stanowi zagrożenie dla siebie oraz towarzyszy.

 

 

menu download

Aktualizacja dnia 18.11.2011:

Link bezpośredni