Tytuł gry: sekta icon System RPG VXAce - Sekta

Wersja makera: rmvxace icon RPG Maker VXAce

Gatunek gry: RPG

System walki: Turowy

Kierownictwo produkcji: Lartarin

Przewidywana premiera: 10.06.2014

Ograniczenie wiekowe: 16+

Pobierz grę: Tutaj (ok. 120 MB)

 

games opis

Po raz kolejny los rzucił dzielne poszukiwaczki przygód w wir wydarzeń. Tym razem czterem dzielnym kobietom przyjdzie rozwikłać sprawę zaginięć młodych dziewcząt. Czy tak różne charaktery, w obliczu niebezpieczeństwa, będą potrafiły ze sobą współpracować? Ich korelacje, i towarzyszące im niekiedy absurdalne wydarzenia, nie pozwalają jasno stwierdzić, jak to wszystko może się potoczyć.

 

Bohaterkami gry są znane z poprzednich części Systemu:

Selene Blighton

Ma na swoim koncie takie super hity jak "Funament Zła" czy "Shikima Kingdom". Obecnie bierze udział w zdjęciach do "Sekty" oraz "Wymiaru X". Znajomi jej twierdzą, że popada w pracoholizm. Sama zainteresowana zaprzecza takiej opinii!

 

Traisa Nilimith 

Zaliczyła małą rólkę w "Fundamecie Zła", gdzie z powodu niskiego budżetu produkcji dorabiała jako garderobiana. Obecnie szykuje się do kolejnych scen w "Sekcie", gdzie odgrywa pierwszoplanową postać. W chwilach wolnych zajmuje się gromadką swoich dzieci, prowadzi przydomowy cmentarz oraz uczy śpiewu w szkółce niedzielnej.

 

Riku Tiliaan 

Po klapie "Fundamentu Zła" wyjechała na Ziemie Chaosu, aby pomagać w szpitalu polowym. Otrzymując propozycję zagrania w "Sekcie", postanowiła podjąć wyzwanie.

 

Lartarin Delier 

Ona również brała udział w zdjęciach do "Fundamentu Zła", którego nie uważa za porażkę. U boku Selene zagrała epizodzik w "Shikima Kingdom", o którym sama zainteresowana mówi, że był wspaniałą przygodą. Po pobiciu scenografa groziło jej zwolnienie z produkcji, ale następnego dnia powód wycofał oskarżenie i sam zrezygnował. Pani Delier komentuje swoją pracę na planie słowami: "Jest zajebiście".

i inni... 

 

screen1


 

menu download

Aktualizacja z dnia 16.06.2014:

Link bezpośredni

Mediafire.com


Fomar0153
Galv
Khas Arcthunder
Moghunter
Yanfly

 
 

games fora

UltimaForum