Tytuł gry: pustkowia chaosu icon System RPG XP - Pustkowia Chaosu

Wersja makera: RPG Maker XP

Gatunek gry: RPG

System walki: Turowy

Kierownictwo produkcji: Lartarin

Rok wydania: 2010

Długość gry: Zależna od poziomu trudności (od 4 do 10 godzin)

Ograniczenie wiekowe: 16+

Pobierz grę: Tutaj (ok. 60 MB)

 

W grze przedstawione są zdarzenia, które miały miejsce w roku 11. Nowego Kalendarza. Rok ten nazwany "Rokiem Mistyka" skrywał wiele tajemnic, był mroczny i przesiąknięty krwią. Wielu mieszkańców Nowego Świata w wyniku okrutnych działań potężnej kreatury, postradało lub dopiero postrada życie. Bezpieczeństwo Imperii jest zagrożone. Ziemie Niczyje, które niegdyś tętniły życiem... wieją pustką, a chaos na stałe zamieszkał w sercach tych, którzy niegdyś zamieszkiwali rozległe tereny - teraz ogromne Pustkowia.

Panoszą się tam bestie, które sieją trwogę i zniszczenie... czy bohater wybrany, by zaprzestać ich działań, podoła tak niebezpiecznemu zadaniu? Wszystko zależy od jego umiejętności.

 


Do wyboru jest jedna z pięciu postaci. Każda z nich jest zróżnicowana pod względem statystyk, umiejętności, ekwipunku, przyrostów i oczywiście historii (intro i outro).
Jako że jest to gra na zasadzie "siekanki" (nie jest to jednak ABS), polega na pokonywaniu potworów i bossów oraz poznawaniu ich historii.

A oto lista postaci do wyboru:


piratka face
Piratka
Była prostytutka, wyrachowana kobieta, perfekcyjnie manipulująca mężczyznami. Przeklęta przez żonę jednego z omotanych marynarzy, dąży do zdjęcia uwłaczającej jej klątwy. Odpowiadając na wici Imperatora liczy, iż krew demona uleczy jej ciało.

mag face
Mag
Wielokrotnie starający się o przyjęcie w poczet Rady Magowskiej, odrzucany za każdym razem za niewielkie dokonania w dziedzinie magii. Za wszelką cenę, pragnąc ukazać innym swoją wartość, wyrusza, by w imię Imperatora pokonać demona i zapisać się na kartach historii świata.

elfka face
Elfka
Spaczona psychicznie pała nienawiścią do natury i wszelkich istot jej sprzyjających. Towarzysko uboga, zachwycona zwyczajami krasnoludów, jak i ich trunkami, bez zastanowienia sprzedała swą ubezwłasnowolnioną matkę za litr spirytusu handlarzom mięsa. Przeczytawszy odezwę Imperatora, wyrusza, aby odnaleźć śmierć w walce.

najemnik face
Najemnik
Mężczyzna o bujnej przeszłości. Erotoman korzystający z usług ulicznych kurw. Skuszony przez Imperatora wysokim wynagrodzeniem, wyrusza, aby zgromadzić środki na leczenie licznych chorób wenerycznych... i opłacić wysokie alimenty.

kaplanka face
Kapłanka
Złamawszy śluby czystości, zmuszona została do opuszczona klasztoru, który był jednocześnie jej domem. Pozostawiona sama sobie, bez środków do życia, dobrowolnie podpisała cyrograf z tajemniczym mężczyzną, który okazał się być kultystą - znienawidzonego przez Nowy Kontynent - demona. Rusza na krucjatę, by ocalić swą duszę.

 

 

 menu download

Aktualizacja dnia 18.10.2010:

Link bezpośredni


Blizzard
Ccoa
SCMike
Synthesize
 
 

games fora

UltimaForum

RMXP.pl

Gospoda RM Archive