Tytuł gry: shikima kingdom icon System RPG VX - Shikima Kingdom

Wersja makera: rmvx icon RPG Maker VX

Gatunek gry: RPG

System walki: Turowy

Kierownictwo produkcji: Lartarin

Rok wydania: 2011

Długość gry: ok. 2 godziny

Ograniczenie wiekowe: 18+

Pobierz grę: Tutaj (ok. 64 MB)

 

games realia

Rzecz dzieje się w jednym z systemowych wymiarów, którego część przypada na rozległe tereny Królestwa Shikima - państwa o ustroju monarchicznym, rządzonym od ponad trzydzisetu lat przez Królowa Odettę. Charakterystyczną cechą krainy jest absolutna dominacja kobiet oraz niewolnicza rola mężczyzn-zapładniaczy, którzy stanowią zaledwie kilka procent społeczeństwa. Wiele lat temu cała populacja mężczyzn wyginęła z nieznanych przyczyn. Dworskie kroniki podają, że ów stan rzeczy może być wynikiem klątwy, która spłynęła na mieszkańców po tragicznej śmierci Królowej Almy - babki obecnej monarchini. Sytuacja wydaje się krytyczna do tego stopnia, że nawet "królewskie naukowce" nie są w stanie nic na to poradzić.

Królestwo swoją nazwę zawdzięcza tajemniczej energii zwanej Mocą Shi, którą nieliczne kobiety zdołały okiełznać. Jak się okazuje, jej źródłem są... erotyczne doznania...

 

Jedną z głównych bohaterek gry jest Oblivia - młoda kandydatka na gwardzistkę królowej Odetty. Poznajemy ją w dniu jej pełnoletności, gdy udaje się do zamku, by rozpocząć swoje pierwsze treningi i - co najważniejsze - przejść test nowicjuszki, który nielicznym udaje się zdać... ba nawet przeżyć! Oblivia szybko zda sobie sprawę, że świat, do którego wkroczyła nie jest taki, jak go sobie wyobrażała. Zwłaszcza, że w zamku czekają na nią zarówno niebiańskie rozkosze, jak i piekielne męki. Całość dopełnia tragedia, która w końcu zawsze musi nadejść.

 


Pierwsza część gry dzieli się na dwa epizody, w których śledzi się losy innych bohaterów.

Oto część z nich:

oblivia face
Oblivia
Kandydatka na gwardzistkę, za wszelką cenę dążąca do celu. Osoba chaotyczna. Zdaje się być niezrównoważona psychicznie, jednakże swoje wady nadrabia wielkim talentem i sercem do pracy.

carmen face
Carmen
Główna naukowiec Królestwa. Zrównoważona i wiedząca, jak kierować innymi. Zna największe tajemnice Królestwa, dlatego też szlachetnie urodzeni oraz inne ważne osoby starają się o jej przychylność.

sethia face
Sethia
Poprzez swoje twarde podejście do życia oraz nieugięty charakter awansowała na dowódcę Królewskich Gwardzistek. Spośród strażniczek jest najlepszym szermierzem i właśnie przy pomocy miecza eliminuje napotykane na swojej drodze przeszkody.

desire face
Desire
Najstarsza oraz najłagodniejsza z Gwardzistek. Jej ogromne doświadczenie oraz biegłość w dziedzinie białej magii nieraz ratowały grupę z opresji. W przeciwieństwie do większości mieszkanek tego świata, Desire posiada typowo ludzką cechę, jaką jest miłosierdzie.

quissil face
Quissil
Niepoprawnie narwana, zawsze chcąca zrobić coś pierwsza. Swoim siostrom próbująca zaimponować ilością doświadczenia, jakie zdobywa, zabijając wszystko, co się rusza i nie ucieka na drzewo.

azaldrish face
Azaldrish
Najmłodsza wiekiem i rangą. Gwardzistka o luzackim, "młodzieżowym" podejściu do życia. Bez względu na długość stażu bardzo pewna swoich umiejętności, jednakże woląca działać zespołowo.

 

 menu download

Uwaga!
Gra posiada bardzo wysoki wskaźnik ŻENUA. Wszyscy odbiorcy z małym współczynnikiem tolerancji na głupotę proszeni są o nieściąganie gry. Wszystko w niej zawarte należy traktować z przymrużeniem oka.

Mirror 1: Mediafire


menu podziekowania

AI-RPG
Ozzma
Sabikku
Yoroiookami
 
 

Celianna
elf bushido
Enu
KGC
Mr. Bubble
Mujoh
NAveryW
 
 

games fora

UltimaForum

RMXP.pl

Gospoda RM Archive