Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ayene
Sob 06 Lut, 2010 11:36
super rozmowa
Autor Wiadomość
dawidos989 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 87
Skąd: z tond
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010 17:10
super rozmowa
Elo mam dla was tutrial o zmianie rozmowy podam stronę http://www.rpgmakervx.net...showtopic=20790
________________________
Pomogłem? Daj "
 
 
Szczurek 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010 22:19
Człowieku, weź się ogarnij...
Jak chcesz zamieszczać tutorial, to
Podajesz link do strony, na której jest tutorial, ale żeby go zobaczyć, trzeba się zarejestrować i zalogować, co teoretycznie można by podciągnąć pod reklamowanie innych witryn o podobnej treści, ale mniejsza o to. Tutorial nie jest Twój i nie włożyłeś żadnej pracy w jego stworzenie (chyba, że liczy się odnalezienie i wstawienie tu linku).
Nawet nie chciało Ci się go przetłumaczyć...
________________________
Embrace your dreams... And... whatever happens... protect your honor...
Interesuje Cię moja gra ? Dowiedz się więcej TUTAJ lub na FORUM GRY

 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 19 Sty, 2010 23:06
Szczurek, ja tam nie widzie by mówił że to jego Skrypt? powiedział mam dla was a nie oto mój tutorial...
I Reklamowanie zagranicznej strony ? O.o Każdy o tym wie że tam jest sporo skryptów i on po prostu prosi o pomoc to zamiast go opieprzać i dawać zbędny tekst trza pomóc... ja bym pomógł ale z angielskim teraz cienko stoje... i jak nie potraafi on przetłumaczyć to jak ma to zrobić lol...
Szczurek zastanów się dwa razy!
 
 
Szczurek 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 18:31
Vaizard, to ty się zastanów dwa razy. Nie powiedziałem, że przywłaszcza sobie czyjś skrypt, bo to nawet nie jest skrypt. Powiedziałem tylko, że oprócz znalezienia tego tematu na innym forum nic z nim nie zrobił. Przyjrzyj się innym tutorialom. Większość z nich widziałem już na innych stronach, czyli Ci, którzy je umieścili włożyli w nie więcej pracy, niż tylko podanie linku - przetłumaczyli je.

Vaizard napisał/a:
on po prostu prosi o pomoc to zamiast go opieprzać i dawać zbędny tekst trza pomóc


Ja nie widzę w jego poście żadnego słowa, które wskazywało by na to, że on prosi o pomoc. Jesli nawet by tak było, to wtedy można by się kłócić, czy napisał w odpowiednim dziale, ale on po prostu wkleił link z jakimś tutorialem i to wszystko. Nie podciągałbym tego pod reklamę innych stron o podobnej treści (Ty napisałeś zagranicznych, ale mnie nie chodzi o to, że jest obcojęzyczna, bo akurat to mi nie przeszkadza, uczę się angielskiego już jakieś 12 lat), gdyby na przykład wkleił tutorial, przetłumaczył go i pod tym dał podpis, że oryginał tutorialu znajduje się na takiej i takiej stronie. Jeśli takie postępowanie jest mile widziane, to proszę bardzo, mogę z miejsca stworzyć 50 takich tematów, każdy do innego tutka.
________________________
Embrace your dreams... And... whatever happens... protect your honor...
Interesuje Cię moja gra ? Dowiedz się więcej TUTAJ lub na FORUM GRY

 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 19:04
Szczurek, Rozumiem, ale jeżeli myślisz tak jak ja to wiesz, że on.... : P

zresztą mniejsza a to, że prosi o pomoc faktycznie to mój błąd, ponieważ czytałem w ogóle nie ten temat i napisałem to ogóle nie w ten temat...
i mówisz, że jak by prosił o pomoc to można się kłócić, wybacz, ale mnie jakoś nie ciągną kłótnie o byle co ;]

Cytat:
Tutorial nie jest Twój i nie włożyłeś żadnej pracy w jego stworzenie


Tymi słowami można powiedzieć ,że powiedziałeś właśnie, że se to przywłaszczył...

i mówisz, że oprócz znalezienia tego nic na tym forum nic nie zrobił, z tego co wiem każdy od czegoś zaczyna tak? przecież od razu nie zacznie spamować na wejście co jest w przypadku Mailana ( bez urazy :P )

I uwierz Szczurek że nie mam zamiaru psuć sobie ani Tobie opini na tym forum z byle jakiegoś gościa ;]
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 19:17
Dobrze że to Mailan spamował a nie ja, przynajmiej staram się nie spamować. :-D
A nawet jeśli spamuję to więcej się uczę. ^^ Bo czym jest droga do wiedzy bez pytań?

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 19:18 ]
A zresztą podaj mi przykład gdzie spamowałem, żaden Mod ani Admin mi tego nie napisał na PW albo na forum. Przynajmiej nie widziałem. ^^
________________________
 
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 19:30
malian, wybacz za pomylenie nicku xD a gdzie spamujesz? xD zajeżdżasz Shoutbox xD dajta mu odetchnąć ^^
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 19:32
Trochę się zatrzymuję w nim za długo. Ale to jak mnie zwalają z trzeciego miejsca to normalnie denerwujące to jest. Dobra dam mu trochę odetchnąć, bo jeszcze dziś nie grałem. ^^
________________________
 
 
 
 
Szczurek 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 20 Sty, 2010 23:02
Vaizard napisał/a:
Cytat:
Tutorial nie jest Twój i nie włożyłeś żadnej pracy w jego stworzenie



Tymi słowami można powiedzieć ,że powiedziałeś właśnie, że se to przywłaszczył...


Tymi słowami miałem tylko zamiar podkreślić, dlaczego uważam jego post za spam z kategorii "Zaśmiecanie forum linkami do innych forów i stron".


Vaizard napisał/a:
mówisz, że jak by prosił o pomoc to można się kłócić, wybacz, ale mnie jakoś nie ciągną kłótnie o byle co ;]


I znów się nie zrozumieliśmy. Tą wypowiedzią miałem zamiar zasugerować, że gdyby prosił o pomoc, to wypadałoby zwrócić uwagę, czy to odpowiedni dział, że można by o tym porozmawiać. Kłotnia była w tym wypadku metaforą ;-)
________________________
Embrace your dreams... And... whatever happens... protect your honor...
Interesuje Cię moja gra ? Dowiedz się więcej TUTAJ lub na FORUM GRY

 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010 10:07
Proszę o spokój. Zrobiliście tutaj zupełny offtop. Rozmowę możecie dokończyć między sobą :!: Pozdrawiam. Temat zamykam i przenoszę do innego działu.
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene