Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Nie 02 Maj, 2010 20:33
Uwaga
Autor Wiadomość
Bezel 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 84
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 17:09
Uwaga
Uwaga na forum jest moderator Ndhala stawia co chwile bany :D
________________________
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 17:29
chyba ostrzeżenia... fakt rozdała ich dość sporo xD
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Bezel 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 84
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 18:45
nom a skargi to tylko na nią

[ Dodano: Pon 12 Kwi, 2010 18:46 ]
tak samo mi dała
________________________
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 18:58
Ja tam do niej nic nie mam, wprost przeciwnie, szanuję jej decyzje jako moderatora ^.^ Powinno być trochę więcej moderatorów, gdyż ostry wstawia Nhadala i członkowie pomocy (Time i Czeliosss).
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Bezel 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 84
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 19:46
c oty masz też od Ndhala ostrzeżenie :-D ?
________________________
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 20:55
NHADALA! naucz się poprawnie wymawiać jej nick xDD
I nie, mam od wielce szanownego członka grupy "pomoc" Czeliosssa ^.^
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Siekacz 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 44
Skąd: Rpg Maker VX
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 22:06
Wszędzie widać pod postami że Nhadala poprawia nawet nie wiemy co :!:
Dlatego jej na 69% nielubię 8-)
________________________
Kliknij w link na dole to mi pomożesz
http://kubaninia.myminicity.com/

Piszę poprawnie po polsku
.

 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010 23:15
Siekacz, Nhadala edytuje posty jedynie w celu poprawy linku, dodania spoilera lub wyróżnienia rażących błędów ortograficznych.
________________________


 
 
 
Bezel 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 84
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 13:28
hehe ale mi chodzi jak przeglądałem ostrzeżenia no to jej było 2/3
________________________
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 49 razy
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 18:21
Ja szanuję Nhadalę. Nie mam nic przeciwko niej i dobrze, że jest na tym forum.
Cytat:
mam od wielce szanownego członka grupy "pomoc" Czeliosssa ^.^

Nie schlebiaj :zeby:
Pzdr.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 18:28
zolianek stawiam ostrzeżenia nie bany ;-) bany się ma po 6 ostrzeżeniach :-D a ja jestem łagodna i stawiam tylko "1".
Stawiam słuszne ostrzeżenia i nie muszę się tłumaczyć przed Tobą.
Cytat:
c oty masz też od Ndhala ostrzeżenie :-D ?


Piszę się Nhadala zaś wymawia "Nadala" :-)

Cytat:
Wszędzie widać pod postami że Nhadala poprawia nawet nie wiemy co :!:
Dlatego jej na 69% nielubię 8-)


Poprawiam Twoją i innych ortografię, spoilery i sprawdzam linki oraz ewentualnie je poprawiam. Wszystko zgodnie z prawem Proszę Pana ;-) Nie lubić kogoś za edytowanie wiadomości na 69% to jest sztuka :-) Jestem z siebie dumna ;-> :jupi:

Zaś Tobie mój drogi użytkowniku wystawiłam ostra za powodowanie sytuacji konfliktowych, co w regulaminie forum jest zabronione. Działam zgodnie z regulaminem jak zawsze.

Pozdrawiam Was Pysie Misie i Moi Najwięksi Fani ;-) :przytul: :cmok:
________________________

 
 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010 18:55
Cytat:
"Stawiam słuszne ostrzeżenia"
"Wszystko zgodnie z prawem Proszę Pana "
"w regulaminie forum jest zabronione. Działam zgodnie z regulaminem jak zawsze."

Problem w tym, że czasem warto sobie odpuścić i przymknąć oko na niektóre sprawy. Bowiem jednym z niepisanych praw moderatorów/adminów jest utrzymywanie aktywności na forum - a przesadnie duże trzymanie się regulaminu wcale temu nie służy. A przynajmniej na forach o niskim wieku średnim użytkownika (jak tu :)).

To tak swoją drogą. Nie mam nic do moderatorki w temacie; nie uważam, że daje za dużo ostrzeżeń - jedynie trochę za bardzo poważnie bierze regulamin forum :).
 
 
 
Nhadala 




Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 197
Skąd: Klam
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 17:54
Sabikku, a co Ty byś zrobił jakbyś 10 razy upominał kogoś, że czegoś się nie robi :?: Jakbyś zignorował, to nie mógłbyś być modem. Dlatego ja jak ktoś nie "słucha, co się do niego mówi" wlepiam ostrzeżenie, może wówczas pójdzie po rozum do głowy :-) Przesadnie nie trzymam się regulaminu i naprawdę na dużo spraw przymykam oko, tylko jak ktoś mnie ignoruje jak upominam o rzeczy istotnej, to nie można inaczej postąpić.

Pozdrawiam Was Pysie Misie i Moi Najwięksi Fani ;-) :przytul: :cmok:
________________________

 
 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 19:00
Kiedy ktoś cię denerwuje, podciągasz regulamin pod jego wiadomość i wsypujesz ostrzeżenie. Zapoznałem się bliżej tylko z 2-3 sprawami i nietrudno to zauważyć... W efekcie nie robisz niczego stricte sprzecznego z regulaminem, ale użytkownicy czują się nieco 'oszukani'. Wychodzi z tego kłótnia którą przegrywają (w końcu nie robisz nic złego), po czym jak najszybciej opuszczają forum, wciąż mając poczucie lekkiej niesprawiedliwości.
Nie chcę wywoływać jakichś kłótni, ale jeśli mam podać przykład to byłyby to ostrzeżenia "Obrażanie drugiego użytkownika cyt. "Znam mariego w realu i powiem jedno ta gra to syf!"" ; "spam na SB cyt."O NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MELVIN!!!... Odszedł na 60dni!!!! NIE!!!!! dlaczego! " ; "Obraza administracji forum w wiadomościach prywatnych.".
Miast uosabiać się z użytkownikami, pomagać im zachować miłą atmosferę forum - tworzysz wokół siebie niewidzialną zasłonę, dającą ci ochronę cokolwiek by się nie stało; ponadto wytykasz użytkownikom, że nie mogą mieć racji, bo to ty jesteś wyżej postawiona rangą.

Zwrócę też uwagę na niemiłe podejście do użytkowników w stylu "jesteś choćby moderatorem czy też znasz cały regulamin? NIE więc nie wtryniaj się w moją pracę"
(twoją pracą jest też wyjaśnianie spraw z użytkownikami, a wyjaśnienie to nie tylko narzucanie subiektywnego zdania)
jak i w kilku innych przypadkach... Pamiętaj, że mimo wszystko forum jest niczym bez użytkowników, więc nie powinnaś odstraszać ich swoim podejściem. I tego typu prowokacjami do łamania regulaminu (ja na miejscu tamtego użytkownika puściłbym jeszcze ostrzejszą ripostę :)).

Gdybym był nowym użytkownikiem internetu i for nie powiedziałbym na twój temat ani słowa. Ale z aktualnego punktu widzenia na żadnym innym z dobrze działających for (RMowych) nie spotkałem się z tego typu spojrzeniem na regulamin. Na przykład (wracając do tamtych cytatów): obrażanie użytkowników przekracza 'granicę' dopiero przy wulgarnych wypowiedziach i grupowych najazdach; spam (na sb) przy 10 wiadomościach pod rząd lub całych (całych.) wiadomościach pisanych dużymi literami; 'obraza' ma sens tylko wtedy, kiedy administracja sama zachowała się godnie i choć próbowała wyjaśnić sytuację. Nie mówię, że tak ma być na waszym forum bo to wasze podwórko i wasza sprawa - jednak powyższe przykłady (ogólnie) nie są wynikiem braku sumienności, nieschludności - wręcz przeciwnie, świadczą o zdolnościach pracy z userami (zauważ, że bądź co bądź na tym forum - młodymi userami) i dystansem do sprawowania 'władzy'. Pomyśl o tym.

Oczywiście mogę się mylić, o ile naprawdę jesteś przesadnie pedantyczna i masz za mało doświadczenia z forami internetowymi. Bardziej prawdopodobna wydaje mi się jednak pierwszą możliwość (patrząc po twoich postach).

Sorka jeśli nazbyt się rozpisałem :). Nie oczekuję odpowiedzi, ale przeczytaj i choć spróbuj nabrać najmniejszej odrobiny dystansu do swojej 'pracy' :).
 
 
 
Siekacz 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 44
Skąd: Rpg Maker VX
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 19:46
Cytat:
na dużo spraw przymykam oko

Ciekawe!
jakoś nie zauważyłem :roll:
przez ciebie dużo userow nie może pisac lub czytac forum
jeśli tak dalej będzie wszyscy będą odchodzić i zostaną tylko nowe konta i potem znowu odejdą itd

[ Dodano: Czw 15 Kwi, 2010 19:50 ]
Cytat:
Sabikku, a co Ty byś zrobił jakbyś 10 razy upominał kogoś, że czegoś się nie robi

Jakoś dostałem ostra bez upomnienia!
________________________
Kliknij w link na dole to mi pomożesz
http://kubaninia.myminicity.com/

Piszę poprawnie po polsku
.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene