Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Sob 19 Cze, 2010 23:30
Ultima Tournament - Głosowanie
Autor Wiadomość
Draph 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 18
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 17:48
@Yoroiookami

Aby zagrać w grę MomoMarcina 3 musisz zainstalować specjalną czcionkę
Aby to zrobić musisz skopiować plik G3 Gothic3.ttf do folderu w Windowsie (C:Windows/Fonts). Będzie Ci śmigać.

//wygaśnie??
________________________
Projekt Time For Resurrection
Projekt Path - PRG Maker XP
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 18:24
A ja głosuję na Yaoiookamiego :D
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Yoroiookami 

Omnomnomnom



Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
3 gry

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 751
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 18:35
Rozumiem że gra przedstawia randkę dwóch osób? o_O'
Bardzo nietypowa ta praca MomoMarcina, jednak wciąż obstaję przy Erienusie. ^^\


XD dzięki LostSoul, rozumiem że głosujesz na mnie.
 
 
Unnamed 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 59
Skąd: from Hell
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 19:08
dla mnie najlepszym projektem jest dzielo yoroiookami. praktycznie od poczatku grania usmiech nie schodzil mi z facjaty :-o gratuluje. oddaje swoj glos na yoroiookami.
________________________
Time to Play :!:

 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 14:36
GameBoy napisał/a:
Ej to nie fair, gdybym wiedział, że będzie jeszcze głosowanie publiczności to bym udostępnił pracę. :/


Haha. Bardzo dobrze, że nie było dzięki temu wszystko odbywa się sprawiedliwie, a nie korupcyjnie jak na reszcie for o rpgmaker. Cynik z ciebie myślisz, że zwołał byś tu swoich kolegów z podwórek rpgmaker żeby na ciebie głosowali tak jak na całe wasze Exogenesis, które wygrało niezasłużenie goldenforki, oraz jeszcze jeden konkurs ? Fail. Dzięki takiemu zabiegowi wszystko jest sprawiedliwe maksymalnie. Mądrzy ludzie tu konkursy organizują bardzo mądrzy i sprawiedliwi dzięki temu to co jest naprawdę dobre i grywalne wygrywa, a nie twór, którego autor ma więcej kolegów jak to było w przypadku tworzonego na spółkę z tobą i Rezydentem Exogenesis. Okazało się, że i tak w ten crap nikt nie grał, bo był obrzydliwie nudny. Wygrana była niesprawiedliwa. Gratuluje przemyślanej organizacji konkursu na tym forum. Najwyraźniej Rezy i Game Boy nie wzięli udziału, bo nie mieli by szans na wygraną, bo konkurs jest jak widać bardzo sprawiedliwy i fair dla wszystkich uczestników, a więc o zwołaniu kolesi nie było by mowy. Trzymajcie się tych własnych zasad ultimowicze, a nie będzie takich oszustw jak na konkursach innych for o rpgmaker.
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 15:08
Popieram X-Techa. Dzięki temu wszystko odbywa się sprawiedliwie. Ale w sumie - też jakbym nie udostępnił projektu i teraz bym się dowiedział o tym, że inni też głosują to bym chciał udostępnić. A kolegów można zebrać zawsze.
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 17:22
Czeliosss decyzją administracji zostaje zdyskwalifikowany za modyfikację gry. W SB Ayene zezwoliła na korektę gry, pod warunkiem, ze będzie ona dotyczyła tylko błędu uniemożliwiającego jej przejście. Zaufanie zostało naruszone! Czeliosss skopiował skrypt z gry autorstwa Sabikku, łącznie z logiem UF. Decyzja jest ostateczna! Przykre jest to, że takie zdarzenia mają miejsce na UF, zwłaszcza wśród członków pomocy.
________________________

 
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 17:42
Szkoda... napracował się nad tą grą, a teraz został zdyskwalifikowany. Można by zostawić w konkursie może jego pracę wcześniejszą, bez dodatkowych zmian?
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Czeliosss 



Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 661
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 17:42
Skrypt miałem już wcześniej. Podczas testu ustawiłem na Title, bo długo te Intro się włączało. No, ale wasza decyzja. Myślałem, że to będzie jakaś zabawa. Jednak myliłem się.
Mogę dodać, że Sabikku dawał mi ten skrypt do testów oraz wstawił go na forum przed zakończeniem konkursu.
Pozdrawiam.
________________________
...Amelanduil & FireBlade words will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade acts will be remembered...
...Amelanduil & FireBlade never gonna die...

Nie pisać, bo nie odpiszę.
 
 
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 17:45
Każda zabawa ma swoje zasady.
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 18:51
Dla mnie najlepszy projekt zrobił Sabikku. Postawił na grywalność i gra jest świetna. Co do fabuły dobra jest ta Yoroi i Karsznicka ^^, ale i tak mój głos idzie do Sabikku. Początkowo podobało mi się, co wymyślił GB, ale zagadka z pianinem jest dla mnie nielogiczna.
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
erienus 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 300
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 20:27
Zliczyłem głosy i wychodzi takie cóś :(

Sabikku 1
Erienus 2
Yoroiookami 3
Karsznickus 1

podałem tylko tych, którzy mieli jakiekolwiek głosy
________________________
Kolekcjonuję "Pomógł". Jeżeli ci pomogłem i chcesz wzbogacić moją kolekcję, kliknij "Pomógł".
 
 
Azsak von Triger 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 48
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 21:06
Ogólnie nie chce mi się wypisywać plusów i minusów, ale z pośród wszystkich gier trzy przypadły mi do gustu
-MomoMarcin'a
-Czeliosss'a
-i Sabbiku
Ale nie licząc Czeliosss'a ułatwiło mi to wybór uznałem, że gra Sabbiku była najlepsza.
MomoMarcin zrobił przyjemną i prostą grę ale ja jednak wole gry logiczne :-) .
Głos na Sabbiku.
 
 
 
GameBoy 




Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 0
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 07:22
Cytat:
Początkowo podobało mi się, co wymyślił GB, ale zagadka z pianinem jest dla mnie nielogiczna.

Zagadka z pianinem jest jak najbardziej logiczna, podpowiedź jest w pokoju z 6 lustrami.

Oddaję głos na grę Sabikku, za wkład pracy(własne grafiki) i prosty, acz ciekawy pomysł.
(zaraz przyjdzie X i powie, że to jest kolesiostwo haha ^^)
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 08:05
Mi podobały się wszystkie gry w których nie ginęłam po dwóch ciosach przeciwnika ;-)
GameBoy chciał zrobić grę w klimatach horroru. Zabrakło niestety trochę logiki i obecności języka polskiego. Projekty w które grało mi się najprzyjemniej zrobili: Karsznickus, Yoroiookami i Sabikku. Gdybym mogła, to zagłosowałabym właśnie na nie. Niestety trzeba wybrać :-( . W takim razie, oddaję swój głos na projekt Yoroiookami. Przemawia za nim humor, fabuła i jak dla mnie, nie przesadzona trudność. Muszą wspomnieć o niechlujstwie - Mr.Mo Abs. ;-)
To wszystko, do widzenia :->
________________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene