Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Pią 10 Gru, 2010 14:42
Kociak w Gimnazjum :)
Autor Wiadomość
R.I.P. 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 173
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:29
Kto z 3gimn.? i mieszka w Warszawie? :-D
 
 
Rave 




Preferowany:
RPG Maker 2003

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 348
Skąd: /dev/null
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:50
Hehe... To ja chyba byłem w tych 32%, bo mnie nie okocili ani w gimnazjum, ani w liceum... No, ale to ja mam szczęście do okrągłych liczb, więc...

...idę robić projekt.
________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak umiejętności.
Używasz Windowsa 8? Jesteś łosiem.
Gość is the most intelligent person in the world.
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 07:39
Przyglądając się temu, co się dzieje w gimnazjach i liceach, łapię się za głowę i powtarzam w kółko... za moich czasów tego nie było. I może stereotypowo słowa te przypisuje się "zgredom", ale prawda jest taka, że jeszcze kilka lat temu sytuacja w szkołach była naprawdę inna. Rysowanie kotów na głowie?! Co to za pomysł? W liceum przechodziło się coś takiego jak otrzęsiny, ale to była jedna może dwie konkurencje - tylko dla zabawy, a nie poniżenia. Nie miałam przyjemności chodzić do gimnazjum (i może lepiej), ale przecież to prawie to samo co 7, 8 klasa podstawówki i 1 liceum, więc uczniowie powinni zachowywać się co najmniej poważnie. Współczuję młodzieży i coraz bardziej zaczynam martwić się o swoje potencjalne potomstwo ;-)

Przepraszam za offtop. Może ja mogłabym coś doradzić - jeżeli ktoś nie ma ochoty na tego typu zabawy, to powinien kategorycznie odmówić rysowania sobie kotów na czole (?!) i ubraniach, a jeżeli ktoś ma do tego dystans, to niech podłoży rękę zamiast głowy. "Tradycji" stanie się zadość, a zabawa nie zamieni się w jakiś dziwny przejaw dominacji :->
________________________


 
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 09:21
W gimnazjach raczej rzadko tego typu rzeczy, częściej w szkołach średnich. U mnie zasada była prosta - sam sobie rysujesz, albo rysują ci starsi. Tyle, że jak rysowali starsi, to czasem nie były to wąsy tylko jakieś bazgroły a nawet męskie organy (szczególnie na twarzach dziewczyn), a że dyrekcja popiera całą zabawę (przez jeden dzień) to wszyscy ją znosili xd.

Nie no, ogólnie poproście kolegów/koleżanki żeby sami domalowali wam jakieś ładne wąsy, to wszystko.
 
 
 
Yuharu 



Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 13
Skąd: Kraina Narkomanów xD
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 13:30
Ja sobie w gim. domalowałam na twarzy napis : Zal.pl i wszyscy myśleli ze ktoś mnie okocił i mnie zostawili a potem nie dalo się tego zmyć xD
________________________
Hito wa mikake ni yorano mono.
~~~~~~~
 
 
 
radek02 



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 257
Skąd: klikasz ?
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 14:16
Mayuko, hehe , chyba tak postąpię . tylko mazakiem zmywalnym ;-) . Idę do I gimnazjum , i raczej mnie nie okocą , ponieważ mam kolegów z 3 klasy ( gimnazjum ,oczywiście ) :-D .
________________________
2009-10-12 - dzień , od którego jestem uczestnikiem na polskiej scenie RPG Makera [/b]

Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
 
 
 
Kable 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 116
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 14:44
WTF O.o R.I.P nie wnikam co się tam u Ciebie w Gim dzieje ;p ale u mnie tak jak się chodziło, to nigdy nie było, Bijatyki owszem... Sporo Cwaniaków ;p ktoś w końcu nie wytrzyma no i bójką ;p. Ale fakt Faktem w pierwszy dzień szkoły a najlepiej pierwszy tydzień... trzeba pokazać, że nie jest się nikim. Jeżeli chcesz zabłysnąć w oczach cwaniaków... musisz cwaniaczka.. pyskować do nauczycieli ;p typowo młodzieńcza Fascynacja drugą osobą jeżeli ta sieje postrach -.- ( Kraina JPeńczyków ) ;P


i podstawowa zasada... to nie skarżyć, Matko Boska pod żadnym pozorem tego nie róbcie -.- bo wtedy z Piekła zmieni się w ... aż szkoda pisać...

Ja przetrwałem bez żadnych poniżeń ;p, jeżeli ktoś próbował poniżyć... to się odgrywałem ;p dzięki temu wiedzieli, że nie ma po co bo odda. Zawsze idą na pierwszy ogień osoby, które wyglądają jak naiwniacy ;p dlatego też najlepiej od razu pokazać by z Tobą nie zaczynali ;p a jeżeli nie potraficie to udawajcie ;p Nawet jak Dojdzie do bójki to lepiej walczyć i dostać w buśke ;p niż uciec i być pośmiewiskiem ;d


Ps. Żeby nie było To nie rady xD to głupoty nie stosować się do tego ;D
 
 
Malian 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 262
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 14:52
"Nie zmieniajcie się dla innych, bo oni was za to nie będą lubić."
Może w niektórych przypadkach wypali. Lecz ja się nie zmienię specjalnie dla nich. To byłby błąd, gigantyczny. Nie chciałbym ludzi oszukiwać, że jestem tym, kim nie jestem.
________________________
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene