Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Seivoth
Sob 02 Cze, 2012 10:43
System RPG XP - Pustkowia Chaosu
Autor Wiadomość
AI-RPG


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 152
Wysłany: Sro 27 Paź, 2010 14:10
Prosta zapowiedź a jak wszystko trafione.
System walki rpgmakera to walki więc główny motyw jako polowanie to strzał w 10.
Do tego jak przedstawiacie są elementy mające pokazać ciekawe postaci w tej sieczce, a więc nie wychodzimy z głównego motywu polowania. Ja niestety już wycofałem się z rpgmakera prawie totalnie na rzecz shmupów, których byłem fanem zawsze, ale kusi mnie żeby to odpalić :d
 
 
Sabikku 




Nagrody:
UF i UFT2 Winner

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 73 razy
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 428
Wysłany: Sro 27 Paź, 2010 17:58
Na razie grę przeszedłem w ~75%. Umarłem chyba z tuzin razy (i to na najniższym poziomie trudności); to chyba dlatego, że lubię jak w liniówkach jest na tyle prosto, by móc przeć do przodu bez wracania się 'poexpić'. Ale ktośtam opisał ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy - muszę sprawdzić, czy mi to w jakiś sposób pomoże :).

I, btw:
http://tsukuru.pl/index.p...komentuj&no=429 <-- news na tsukuru;
www.goniecrm.cba.pl/system2.html <-- recka w gońcu.
 
 
 
Cairax 




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Pią 29 Paź, 2010 01:30
Sabikku napisał/a:
Na razie grę przeszedłem w ~75%. Umarłem chyba z tuzin razy (i to na najniższym poziomie trudności); to chyba dlatego, że lubię jak w liniówkach jest na tyle prosto, by móc przeć do przodu bez wracania się 'poexpić'. Ale ktośtam opisał ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy - muszę sprawdzić, czy mi to w jakiś sposób pomoże :).

I, btw:
http://tsukuru.pl/index.p...komentuj&no=429 <-- news na tsukuru;
www.goniecrm.cba.pl/system2.html <-- recka w gońcu.


Wszystko fajnie Sabikku ale mam po raz kolejny zal do wszystkich, ktorzy oceniaja gre zaczynajac od barowego leszcza i pare rzeczy jest nietrafionych. Dlatego ze duzej czesci gry nie da sie zobaczyc na poziomie barowy leszcz i niedzielny awanturnik musze chyba poprosic zeby te poziomy w ogole zostaly usuniete z menu ;)

Na hi ji tha gdzie teraz gram trzeba expic na potege i naprawde sie napocic. A dodatkowi bossowie sa prawdziwym wyzwaniem (ale nagroda za nich jest ekwipunek warty utraty paru kropli potu i i kilku wczytan od nowa). Na najwyzszym poziomie trzeba uzywac wielu przedmiotow, amuletow, napoji czy pierscieni na to sa te pieniadze ktore niby tak latwo przychodza za krysztaly.

Dzieki duzej gamie zdolnosci bohatera (+ amulety na wbijane negatywne statusy w zaleznosci od lokacji i bestii) expic mozna na wiele sposobow zabijac bestie tak zeby jak najmniej uzywac podstawowych przedmiotow do regeneracji many i zywca mozna jakos omijac krycie sie w beczce (kazda postacia na swoj taktyczny sposob rozdajac odpowiednio ptk poziomu). Azeby zakonczyc na poziomie S i to jest moim zdaniem najbardziej interesujace w tej niby prostej bitce
 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 16:30
Mieli zamieścić otwarty projekt a nie dali ;-( Dacie go?
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
CreeperCrisis 



Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 395
Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 18:26
FilipsO, nie wiem, na pewno by nam nie dali. xD
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 08:31
Lartarin tak napisała w jednym temacie.
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 17:03
Lartarin żartowała ;-) Gry nie są po to, by udostępniać ich zawartość. :->
________________________


 
 
 
Cyklop 




Nagrody:
UFT3 Winner

Ranga RM:
1 gra

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 54
Skąd: ???
Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 10:39
Dobra giera... super giera XD Od razu ustawiłem sobie poziom trudny, próbowałem też na poziomie łatwym, ale fakt to nie ta sama gra. Dochodzą nowe bazy, co za bzdury ktoś tam wypisał, że poziom trudny różni się tylko tym, że więcej leczenia się używa. Jak ktoś idzie na pałę wciskając na zmianę atak i leczenie, to może tak jest. Ja gram magiem i nie raz miałem problem z bossem. A jak ktoś jest za wolny to niech się nie dziwi, że potwór dwa razy atakuje, choć dostrzegłem gdzieś tam po prostu specjalny atak albo podwójny, albo potrójny.

Gra według mnie prezentuje się znakomicie pod wieloma względami. Monotonność widać była w zamyśle, ale po to beczki, kryształy, kości, historie żeby każdy znalazł cosik dla siebie. Grałem w życiu w wiele hack&slashy i każdy opierał się na tym samym... ile fabuły mieliście w diablo co?

Muzyka jest klimatyczna, rozpoznałem kilka melodii z horrorów (Koszmar z ulicy wiązów, Halloween, Piątek 13.), SE z Mortala mnie rozwaliło XD

Nie będę się bawił w oceny. Dla mnie gra ma klimat, jest logiczna, nie wykryłem błędów, przy niektórych historiach się uśmiałem. Jeśli wszystkie postacie mają inne historie na różnych poziomach trudności to chylę czoła za pracowitość XD

Co by się przydało w kontynuacji, albo innych waszych grach: opcje w menu w samej grze, a nie w titlu, bardziej różnorodne pancerze i broń (akcesoria są bardzo dobre), żeby jeden dawał do siły, ale hp zabierał itd. No i może żeby gra była trochę dłuższa XD

PS. Tak szczerze też liczyłbym na kilka skryptów z Systemu, szczególnie na ten z konfiguracją XD
 
 
Cairax 




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 12:31
No wreszcie ktos podzielil moja opinie na temat gry CYKLOP uklon w twoja strone.
Prosze jak skonczysz to zamiesc wynik koncowy w moim temacie.
Ja mecze sie tez magiem na hi ji tha jestem gdzies dopiero w polowie na 13 poziomie.
pzdr i szacun ze wreszcie ktos dostrzegl to co ja, testujac ta naprawde fajnie zrobiona gierke ;-)
 
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Wto 09 Lis, 2010 21:00
Jak widzę noty za grę są w miare pozytywne poza tymi mało eleganckimi komentami i powierzchownej "krytyce". Dobrze zatem sie sprawdziła wspólpraca. Liczę na propozycję wsparcia w kolejnej częście albo pustkowii albo innego systemu ^^ Pozdro.

A gdybym nie współtworzyła gry również zamieściłabym kilka skrinów, dziwnie tak jednak więc ograniczę się do podziwinia osiągnięć innych graczy - choć trzykrotnie przeszłam gierkę ^^
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 17:50
Aktualizacja Systemu - Pustkowia Chaosu. Poprawiona lokacja, wyłapanie kilku literówek. Ponadto Bonus, którego oczywiście nie ujawnię ;-) Pozdrawiam :->
________________________


 
 
 
FilipsO 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 236
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 20:33
I mam teraz ściągać jeszcze raz? Nie chce mi się.
________________________
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do swojego podpisu.

Moja Gra MMORPG Erathia:
 
 
pat36 



Preferowany:
RPG Maker XP

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Z pod mostu
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 20:37
Nie można tak było od razu?
________________________
Gość
 
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 21:41
Cytat:
I mam teraz ściągać jeszcze raz? Nie chce mi się.
Nikt cię nie zmusza Filipku ^^.
Informacja jest dla zainteresowanych, jeśli do nich nie należysz, to odpuść sobie ten temat "ćo"...?! ^@^
________________________

 
 
 
Cairax 




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 14
Wysłany: Pią 10 Gru, 2010 04:14
Nie widzicie ze wiekszosc forumowiczow to nadęte mędy szukajace skryptow moze po to zeby ukrasc cos kazdemu z gry, pare pomyslow i zrobic samemu gre (ale to sie obroci przeciwko takim bo i tak nikt w nie nie zagra) dla nich ulozylem wlasnie wierszyk czestochowski bo tylko tyle wysilku sa warci !!!
"chcesz z siebie zrobic debila? co wy?
oceniaj sobie system, oceniaj projekt nowy,
na dostanie skryptu jestes gotowy ?
to pokaz chociaz swoj wynik koncowy !!!"


ps. skopiuj ten tekst wklej jako swoj podpis naucz sie na pamiec zanim zaczniesz wymagac od tworcow gry otwartego projektu ze skryptami dałnie jeden z drugim!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene