Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ayene
Nie 04 Wrz, 2011 14:21
Problem z questem
Autor Wiadomość
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011 22:00
Problem z questem
Witam . Mam taki otóż problemos :( i tu wujek zenon opowie wam bajkę o tym jak robił sobie dialog +quest)
Postanowiłem zrobić zaawansowany dialog . Udało mi się to ( jest nawet opcja żeby zdarzenie nagle zaczęło prać bohatera z e skryptem walki w czasie rzeczywistym )puki nie wgrałem questa . Jakuż że mam dziennik zadań robiłem questa na wzór dema . Wykombinowałem dialog mający 10 stron . dwie inne postacie też miały zostać wmieszane do questa . Niestety po zrobieniu zadania bohater chcąc "zagadać" postacie wmieszane w zadanie nie otrzymywał odpowiedzi , co gorsza nawet się nie obracają gdy zagadam ich np od boku . Nie chce tu wklejać 30 screenów więc pytam prosto z mostu :
Kto mógłby sprawdzić co jest tam źle ?
Jeśli ktoś był by chętny niech powie a ja wyślę mu projekt na PW . Proszę o pomoc . To dla mnie bardzo ważne ......... no dobra ....... Błagam na kolanach . Bez tego dialogu testowego nie ukarze się moja gra a jeśli nie ukarze się moja gra to ....... to ...... to zawiodę kilka osób które napaliły się na granie w grę :-( czego nie chcę robić .
Pozdrawiam Zeno3939
 
 
Angius 

Nie wkurzać



Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 104 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 1276
Skąd: wROCK
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011 23:28
Puki, jakuż, ukarze (chyba od ukarać?)
Patrząc na twój post, boję się o te dialogi.
Pewnie coś namieszałes w natłoku przełączników i zmiennych. Nie opłaca się robić epickich scenek angażujących w ruch pół mapy, by dać zadanie "przynieś mi święty kryształ", lepiej robić to krócej. Może ktoś zechce ci to sprawdzić, ale nie ja. Ja tylko radze, byś questy robił nieco prostsze.
I przepuszczał teksty przez Worda.
Ew. zwracał uwagę na podkreślenia.
Te kreseczki znaczą buenty, serio. One nie są, by dodac kolorytu stronie.
________________________
"Na trolla pewne są tylko dwie pewne metody, jedna samopowtarzalna i druga, wymagająca przeładowania ręcznego."


 
 
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011 10:22
sorki za orty la ja tak już mam wrodzone . I nie wdrażam pół mapy do questa tylko 3 postacie . A efekt miał być taki jak opcje dialogowe w serii gier gothic . Dodałem tylko kilka opcji wyboru a każda z nich przenosiła na inną stronę . Można namalować taki graf ...... chyba to zrobię i wklepię na forum . Tak łatwiej będzie sprawdzić .

Edit : Oto graf : graf
 
 
MrDawnok 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 217
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011 12:30
Cytat:
Spokojnie, szkoła już się zaczęła, spokój będzie od tego typu ludzi :lol2:


To zależy :mrgreen:
________________________



http://www.forumgalonum.pun.pl/viewtopic.php?id=5

"Bliski przyjaciel, czy to nie właściwe określenie dla kogoś, kto już przestał być bliski?"
 
 
 
Zeno3939 



Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Rzeszów.Zen
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011 13:58
do zamknięcia . Poradziłem sobie z tym ( co prawda po prostu zrezygnowałem z tego pomysłu ) . A co do :
Cytat:
Ressurection! :
Spokojnie, szkoła już się zaczęła, spokój będzie od tego typu ludzi


To wyobraź sobie siebie jak zaczynałeś . Trochę głupio wbić się na forum gdzie duża część ludzi to osoby tak nadęte i tak kochające własne "ja" . Tak mówię to o osobach które nie pomogą , tylko dla " jaj " pogorszą sprawę lub też napiszą że nie pomogą . Takie pisanie w temacie znajdującym się na pod-forum " Pomoc" powinno być brane za spam lub off-top i nabijanie postów , a z tego co wiem za to na każdym forum grożą warny a za kilka warnów należy się ban . I tu prośba do moderatorów i Adminów o zaostrzenie reguł na tym pod-forum .
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011 14:21
Spam jest niedopuszczalny w każdym dziale. Widocznie tym razem ten fakt wszystkim umknął. Jest mi przykro, że tak spostrzegasz użytkowników. Mam nadzieję, że ulegnie to zmianie. Pozdrawiam. Temat zamykam.
________________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene