Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Violent Roses Vol. 1
Autor Wiadomość
Viuu 

Project-Ayus




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 22:00
Violent Roses Vol. 1

Gra będzie tylko i wyłącznie w języku angielskim.


Historia

Spoiler:

Od czasu śmierci króla Svyrg z rąk własnego syna w roku 714, równowaga została zachwiana. Sytuację tę postanowiła wykorzystać Heria, państwo graniczące z królestwem. Władzę przejął wtedy brat króla. Doprowadził on do wielu wygranych bitew, aż w końcu stłumił najeźdźców. Była to krwawa wojna, po której armia Svyrg zyskała niechlubną opinię w całej Neryvii. W trakcie wojny potomkowie dawnego króla, syn i córka, zniknęli, do tej pory nie odnalezieni.

Rok 717. Mimo przestróg doradców, król nakazał żołnierzom odnaleźć i splądrować miasta, w których ukrywali się weterani. Były to również miasta w obrębie granic Svyrg, między innymi Teriha.

Rok 718. Powstała Heryjska organizacja, którą ludzie nazywali "Wybawcami", mająca na celu zatrzymać działania wojsk nieprzyjaciela. Została ona wkrótce przejęta przez człowieka zwanego "Wroną", który wprowadził znaczące zmiany w działaniach organizacji. Pod jego dowództwem Heria przebiła się niczym klinem przez państwo Svyrg. Król, będąc oburzony ich najazdem, wyruszył im naprzeciw, aby osobiście rozprawić się z problemem. Przegrał on jednak w walce z Wroną. I zdarzyło się coś dziwnego - po wygranej oddziały Herii zaczęły się wycofywać. Gdy wieści o walce dotarły na dwór królewski, władzę przejął syn króla, Shiro. Zawarł on pakt nieagresji z Heryjskimi władcami. [...]



Postacie





Skrypty

Silnik: Melody by Yanfly
Title: Scene Title Miria by Moghunter
Do tego urozmaicenia do Melody od GB Production.
Skryptów oczywiście jest dużo więcej, ale zajęło by to zbyt dużo miejsca i czasu.

Screenshots

Spoiler:





Prosimy o szczere opinie.
________________________



Spoiler:



 
 
 
tracersgta 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 612
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 22:38
A mógłbyś mi przesłać użyty tileset?
________________________
I'm a tiger! I roar. I hunt, I climb, I eat, I wash, I sleep!

Gość, jeżeli pomogłem daj "Pomógł" ;-)
 
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 22:57
tracersgta napisał/a:
A mógłbyś mi przesłać użyty tileset?

I co jeszcze, może nowego xboxa na święta przy okazji?
Nie ma tak fajnie ^^

I prosiłbym uprzejmie bez takich postów jak powyżej, bo zatłukę :3
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Tjef 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 163
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 23:03
tracersgta, tutaj masz cały komplet:
Spoiler:

http://vxresource.wordpress.com/2010/03/17/the-real-macks-tileset/



Co do gry:
1. Fabuła.. hmmm trochę zakręcona :-D . Kończy się [...], to ciągle jestem ciekawe co jest dalej ;-)
2. Wypisz jeszcze trochę tych skryptów :)
3. Screeny: Za mało szczegółów! :ss A tilesety standardowo, jak prawie każdy od Mack'a xDD
Dobrze dopasowałeś przyciemnianie ekranu, i na dodatek masz fajne charactersy. Jest już noc, to za bardzo nie wiem, czy dobrze widzę, ale chyba są one z dodatkowymi klatkami. W sensie nie są obrócone wszystkie o 90 stopni, lecz też 45 :-) I jeszcze raz zaznaczam - szczegóły :)

// OFFTOP : Czy jak napisałem ten post, wyświetla się u was, że mam zielony nick ?
________________________
SAGA TS ( ThiefStory )
Rozdział I: Same Game http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=4978
Rozdział II: Terror http://www.ultimateam.pl/...p?p=64366#64366
Pozostałe rozdziały mogą nawet nie wyjść :P
Lista elity: http://i.imgur.com/Li9fU.jpg
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 23:08
ThiefStory napisał/a:
Za mało szczegółów!
Może na screenach tego nie widać, ale o szczegóły się postaraliśmy ^^
ThiefStory napisał/a:
Dobrze dopasowałeś przyciemnianie ekranu, i na dodatek masz fajne charactersy. Jest już noc, to za bardzo nie wiem, czy dobrze widzę, ale chyba są one z dodatkowymi klatkami. W sensie nie są obrócone wszystkie o 90 stopni, lecz też 45

Przekolorowane charsety od Kaduki, w cutscenkach wstawiane ^^
Na pierwszym screenie taki mały przykład cutscenki jest, z tym przyciemnieniem u góry i na dole.

//A co do tego koloru nicku - tak, wyświetla się zielony ^^ tam od iluś procent można to zmieniać.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Tjef 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 163
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011 23:12
To oby tak dalej :)
I z niecierpliwością czekam na demo :-> Napisz tylko, kiedy będzie.
________________________
SAGA TS ( ThiefStory )
Rozdział I: Same Game http://www.ultimateam.pl/viewtopic.php?t=4978
Rozdział II: Terror http://www.ultimateam.pl/...p?p=64366#64366
Pozostałe rozdziały mogą nawet nie wyjść :P
Lista elity: http://i.imgur.com/Li9fU.jpg
 
 
Amelanduil 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 464
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011 16:14
Update~!
Trwa dobieranie ścieżki dźwiękowej do gry ^^
Utwory będą głównie autorstwa Yuki Kaijury. Obecnie przesłuchujemy dyskografię w poszukiwaniu najbardziej pasujących melodii. Przykłady możecie znaleźć na youtube.
Szukamy ludzi do pomocy w projekcie, gdyż jest nas zbyt mało, więc cała robota dzieli się tak właściwie między dwie osoby ^^ (zalecane posiadanie skype'a, choć niewymagane). Kontakt w tej sprawie na GG.
________________________
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"A jeśli... Boga nie ma, to co z ciebie za szatan?"
 
 
 
Ayene 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 232 razy
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2424
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012 00:31
Jestem ciekawa, jak historia przedstawiona u góry będzie w Waszym wykonaniu brzmieć po angielsku :-> Pod względem graficznym gra prezentuje się bardzo dobrze. Porządnie rozwinęliście widać zaplecze historyczne, tym bardziej będzie można odczuć, że bohaterowie mają swoją historię. Domyślam się, że gra będzie poważna, nieco ciężka dla odbiorcy takiego jak ja, ale mimo wszystko chętnie poczekam i pogram w pełną wersję. Powodzenia życzę. :aww:
________________________


 
 
 
Final Cloud 




Preferowany:
RPG Maker VX

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Sro 11 Sty, 2012 20:44
Sam fakt, że gra będzie w języku angielskim to dla mnie wielki plus, erpegi są stworzone dla mnie do angielskiego. Szukam jakiś sensownych gier z RPG Makera, na razie mało ściągnąłem, ale te co mam jakoś strasznie mi nie przypadły do gustu (a szukam coś mocnego fabularnie). W przypadku Twojego projektu zapowiada się nawet ciekawie i dojrzale. Jedynie do czego mogę się przyczepić to ogólnie napisany opis fabuły. Za dużo użytych nazw własnych o których czytelnik nie miał wcześniej zielonego pojęcia, przez co czytanie przypomina nużącą książkę z historii. Mniej szczegółów, o nich dowiemy się w trakcie grania.

Ja na pewno zagram w demo/pełną wersje bo cała gra wydaje się naprawdę sensowna i przemyślana, lokacje też niczego sobie, i jak wspomniałeś mają mroczny klimacik. :)
________________________
Paradox (Demo) -> Kliknij tutaj!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene