Ogłoszenie 

Uwaga! To forum jest w trybie offline.
Wszelką pomoc uzyskasz pod adresem
forum.ultimateam.pl


Administracja Forum


Poprzedni temat «» Następny temat
Asgun
Autor Wiadomość
INRE 




Preferowany:
RPG Maker VX

Ranga RM:
1 gra

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 45
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 23:50
-Nie będę ukrywał, że nie lubię walk losowych, obojętnie czy to na wyznaczonych, czy nie wyznaczonych terenach, ale trudno.
-Co do tej zmiany rozdzielczości 640x480 wiadomo, że daje dużo lepszy efekt niż dziwaczna 544x416, ale czy wszytko będzie pasowało? W sensie czy będzie wszystko kompatybilne z tą wyższą rozdzielczością, okienka itd.
-System rozmowy z towarzyszami oczywiście super. :-)
-Wskazówki całkiem spoko, o ile nie będą za często i zbyt dotkliwie zatrzymywać rozgrywki.

Pytanie: czy będzie jakieś demo i jeżeli tak, to mniej więcej kiedy? - Jeśli było gdzieś takie info to sory może nie doczytałem.

Aha... To będzie w końcu Wojna "Bogów", czy Asgun? Na innym forum chyba taki tytuł widziałem. :-P
________________________

 
 
sled 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 01:00
Ja tam lubię walki losowe więc jak widać to jedynie kwestia indywidualnego gustu ;-) Co do reszty zmian... rozdzielczość na "+" jeśli tylko nie spowolni to gry na słabszych sprzętach (powiedzmy że kiedyś się natknąłem na podobny skrypcik i gra zaczęła mi ciąć w miejscach gdzie normalnie hulała aż miło :-P ). Rozmowa z napotkanymi-chyba nie muszę komentować? Myślę że nie tylko ja uwielbiam tego typu rozwiązania :-) A co do ekranu ładowania (czy jak to tam nazwać xD) To myślę że to dość ciekawe rozwiązanie tym bardziej że wygląda dość estetycznie.... o ile oczywiście nie będzie dwóch ekranów ładowania na krzyż bo czytanie po raz x tego samego co powiedzmy iż "jest dla nas oczywiste" wiadomo jak może się skończyć (to tak jak za dzieciaka słuchanie rodziców czego to nie robić bo jest złe co wyjście na dwór hehe)
Wg mnie jako całokształt gra nadal wychodzi wprost... pięknie więc postaraj się tego nie spartaczyć :-P
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 23:06
Cytat:
W sensie czy będzie wszystko kompatybilne z tą wyższą rozdzielczością, okienka itd.

Yup, wszystko zostało dostosowane.

Cytat:
Aha... To będzie w końcu Wojna "Bogów", czy Asgun?

Taak, na innych forach zmieniłem, tutaj niestety użytkowników chyba traktują jak oszustów i trzeba pisać specjalnie do moderacji, żeby zmienić coś w 1 poście. Nie chciało mi się po prostu. Nazwa gry to Asgun.
Cytat:

czytanie po raz x tego samego co powiedzmy iż "jest dla nas oczywiste" wiadomo jak może się skończyć

Cytat:
Wiem jak niektórzy na to reagują, więc powiem tylko, że będzie to naprawdę sporadycznie.
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 19:50
Maluteńki update.
Jako dodatek w grze będzie mini-karcianka, w którą będzie można zagrać w gospodach z lokalnymi graczami.

Spoiler:




Takie sobie wyszły mi te karty, ale zaawansowanym grafikiem to ja nie jestem, a na taki krótki przerywnik między głównym wątkiem fabularnym powinno wystarczyć.
Prace ostatnio przyśpieszyły : )
 
 
lolek 




Preferowany:
RPG Maker XP

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 34
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 20:07
Yoroiookami lepiej karty robi. Te Twoje są strasznie brzydkie, aż się patrzeć nie da. Jakieś brzydkie grafiki na jednolitym tle a na dole jakieś cyfry i ikony. Robione od niechcenia na szybko tak tylko żeby coś było.
________________________
ignorowani: master miller; Han Solo; Justin Biber
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 20:09
Nie całkiem od niechcenia, bo po prostu to już wyżyny moich umiejętności. Karty Yoro są ładne wizualnie, sam to kiedyś przyznałem, ale przecież muszą być, bo to same karty. A ja robię grę JRPG, gdzie gra karciana to drobny dodatek.
 
 
Lartarin 




Ranga RM:
4 gry

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 233
Skąd: Ergard
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012 19:53
Jak dla mnie twoje karty wyglądają świetnie, pa3ąc się na nie chyba wiem jaki jesteś... Te karty przedstawiają twoje uduchowienie jako twórcy. Nie są wcale brzydkie, są... specyficzne! Wiem, że twoja gra podobnie jak i ty nie będzie dla osób, które wyłącznie dyskutują i są pimpusiami. Chcę wierzyć, że będzie to wyjątkowe dzieło, podane na tak znakomitej powierzchni jaką jest pergo. Moje gratulacje!
________________________

 
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012 22:41
Trochę dla zabawy, krótki trailer gry Asgun.
http://www.youtube.com/watch?v=21I3mDDecm4
 
 
Finwe 




Preferowany:
RPG Maker VXAce

Pomógł: 34 razy
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 322
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 01 Gru, 2012 08:14
Całkiem miło trailer wygląda, a akurat
dobrze poczuć taki przewiew dobrych gier
po ostatniej serii gniotów ^^
 
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 16:43
Prace trochę stanęły ostatnimi czasy, ale sesja się kończy i powoli zaczynam coś tam robić.
Gameplaya jest już koło 35 minut.
Cieszę się, w jaką stronę rozwija się gra. Będzie dość filmowo, fabularnie, a do tego nawet interaktywnie. Sama autorska muzyka i sporo nutek wykonanych na zlecenie. Pracuję teraz nad drzewkiem umiejętności.

Taki sobie screen:
Spoiler:





+ stary trailer jak jeszcze ktoś nie widział
http://www.youtube.com/watch?v=21I3mDDecm4
 
 
Leoś 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 45
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013 19:40
Jaki jest w końcu tytuł gry bo się pogubiłem. Screeny OK tylko ten drugi nieco za ciemny.
 
 
noruj 




Preferowany:
RPG Maker XP

Ranga RM:
4 gry

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 121
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013 19:27
Tytuł to "Asgun". Zmieniłem go we wczesnej fazie tworzenia. Niestety, nie mam motywacji żeby napisać do jakiegoś moderatora o zmianę nazwy, a sam (lol) nie mogę.
 
 
SaE 





Ranga RM:
2 gry

Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 189
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013 18:26
I co tu się okazuje? Że wystarczyło napisać w temacie, że zmieniono tytuł (lol)? Moderatorzy tego forum są aż nadto życzliwi. Swoją drogą skoro przy takiej pier*dole nie ma motywacji...
________________________
Nie ma śniegu, a na ulicach pełno bałwanów ^^


 
 
 
Ozzma 




Preferowany:
RPG Maker VX

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 21:46
Ja myślałam z początku, że tytuł to Quad4. Dziękuję za sprostowanie :przytul2: .
________________________
 
 
Rouch 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 21
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013 21:47
Chyba jeden z lepiej zapowiadających się gier na VX-a. Interesuje mnie drzewko umiejętności. Z kolei gąsienica jest do bani XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template Klam by Ayene